Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

۱۸:۵۳ دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
» طرح مولدهای مقیاس کوچک » سازندگان و تامین کنندگان » شرکت کامینز (Cummins)
شرکت کامینز (Cummins)
آدرس:
تلفن:
فکس:
کامینز از بزرگترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات تولید برق در دنیا است. دفتر مرکزی این شرکت در ایالت ایندیانای امریکا واقع است و در بیش از 160 کشور جهان نمایندگی فعال دارد. شرکت کامینز مجموعه‌ متنوعی از فعالیتهای اقتصادی متعدد را انجام می دهد که عمده‌ترین آنها شامل طراحی، مهندسی، ساخت و پخش موتورهای دیزلی و گاز سوز تولید برق، سیستمهای کنترلی، فیلتراسیون، سیستمهای کنترل آلایندگی و ... می‌باشد.

شرکت کامینز سازنده موتورهای دیزلی و گاز طبیعی سوز در گستره‌های مختلف، از خودروهای سنگین جاده‌ای تا خودروهای سبک و نیز سیستمهای تولید قدرت نیروگاهی است. سیستمهای تولید برق این شرکت از ظرفیت kW 5/2 تا kW 2700 تولید می‌شوند. مولدهای برق تولیدی این شرکت شامل یک مولد قدرت اصلی می‌باشند که قادرند با سوخت دیزل، گاز طبیعی یا پروپان کار کنند. بوسیله یک آلترناتور، فرکانس برق 50 Hz یا 60 Hz بسته به نوع کاربرد تامین می‌شود.

سیستمهای تولید برق رقیق سوز با هدف تامین برق با قابلیت اطمینان بالا، راندمان انرژی بالا و انتشار آلاینده‌های بسیار پایین طراحی شده‌اند. کاربرد این مولدها نیز بیشتر برای تولید برق در ساعات پیک به مدت طولانی، تولید برق پایه و تولید همزمان برق و گرما (CHP) می¬باشد. استفاده از مخلوط رقیق سوخت و هوا انتشار آلاینده اکسیدهای نیتروژن را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش داده و راندمان سوخت را نیز افزایش می‌دهد. از دیگر مزیتهای این سری از تولیدات شرکت کامینز، می¬توان به نصب کاتالیست SCR برای کنترل سطح انتشار آلاینده‌های خطرناک اشاره نمود.محدوده ظرفیت سیستمهای کامینز در این گروه از محصولات بین kW 315 تا MW 2 را شامل می‌شود. در جدول شماره 2 لیست موتورهای گازی (رقیق سوز) شرکت کامینز آورده شده است.
ورود به سیستم تجمیع اطلاعات
واحد جلب مشارکت:
نام کاربری:
کلمه عبور:


* برای استفاده بدون اشکال از سیستم لازم است از مرورگر FireFox استفاده کنید.