Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

۱۸:۵۲ دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
» طرح مولدهای مقیاس کوچک » سازندگان و تامین کنندگان » شرکت ینباخر (Jenbacher)
شرکت ینباخر (Jenbacher)
آدرس:
تلفن:
فکس:
یکی از قدیمی‌ترین شرکتهای تولید کننده مولدهای برق نیروگاهی، شرکت ینباخر اتریش می¬باشد. این شرکت از اوایل قرن بیستم به تولید و نصب سیستمهای نیروگاهی از جمله توربینهای بخار، توربینهای گازی، مولدهای گازسوز نیروگاهی، توربینهای آبی و بادی مشغول بوده است به طوری که محصولات این شرکت تا کنون در بیش از 120 کشور دنیا نصب شده و به بهره‌برداری رسیده‌اند. تولید بیش از یک میلیون مگاوات توربین گازی نیروگاهی و مولدهای گاز سوز در قالب بیش از 10000 واحد، نشان از فعالیتهای گسترده این شرکت در عرصه صنعت برق دارد. در بخش انرژیهای تجدیدپذیر نیز این شرکت تاکنون بیش از 5000 واحد توربین بادی و 3600 واحد توربین آبی مجموعاً به ظرفیت 160000 مگاوات تولید کرده است.

به جرات می‌توان گفت که شرکت ینباخر یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده مولد گاز سوز تولید برق در دنیا است. این شرکت مولدهای گاز سوز خود را در ظرفیتهای مختلف از kW250 تا kW 3000 تولید می‌کند، به گونه¬ای که این سیستمها قادرند با انواع سوختها از قبیل گاز طبیعی، گاز حاصل از دفنگاه زباله، بیوگاز، گاز معدنی، ذغال سنگ، گاز فاضلاب و سایر گازهای سوختی کار کنند.

از مهمترین ویژگیهای محصولات شرکت ینباخر، قابلیت استفاده از این سیستمها به صورت CHP است. کیفیت گرمای خروجی از مولدهای ساخت این شرکت به حدی است که به راحتی می‌توان از آن بمنظور مصارف گرمایشی مختلف استفاده نمود.

شرکت ینباخر در بخش مولدهای گاز سوز نیروگاهی 4 مدل مختلف را تولید می‌کند. علاوه بر این 4 مدل، شرکت ینباخر برای اولین بار در دنیا موتور غول‌پیکر 24 سیلندر گاز سوز به ظرفیت MW 4 را نیز در رده محصولات خود معرفی کرده است. در جدول شماره(4)این مدلها ارائه شده‌اند.
ورود به سیستم تجمیع اطلاعات
واحد جلب مشارکت:
نام کاربری:
کلمه عبور:


* برای استفاده بدون اشکال از سیستم لازم است از مرورگر FireFox استفاده کنید.